volg ons op
Facebook Google+ YouTube
 
Niet duurder. Wel beter!
.

:: Winkelkar ::
Totaal: item(s).

2de hands GPS toestellen

Wil je je GPS 2de hands verkopen, stuur dan even een met de gegevens van je GPS, jezelf en je vraagprijs en de vermelding wordt bijgeplaatst in onderstaande lijst. Kijk misschien ook even naar onze uitverkoop.
Geef ook even een seintje als het toestel verkocht is.

Geplaatst op: 01/10/2014
Garmin ForeRunner 610HRM vraagprijs: €200

Forerunner 610 HRM
Toestel is in perfecte staat maar zou willen overstappen naar de Forerunner 620 HRM
Gekocht op 03 Okt 2013

Rudi Bouckenooghe
email: rudi.bouckenooghe@telenet.be
tel:


Geplaatst op: 27/08/2014
Garmin zumo 660 LM vraagprijs: €400

Garmin zumo 660 LM, 1,5 jaar oud, zeer weinig gebruikt.

Gilbert Vandermeren
email: vandermeren@skynet.be
tel: 0475-817560


Geplaatst op: 14/05/2014
Buhel SG04 bril vraagprijs: €116

Buhel SG04 bril speakglasses. Toestel is nog onder garantie.

Marc Frederix
email: m.frederix@telenet.be
tel: 011-424735


Geplaatst op: 02/01/2014
Garmin zumo 550 vraagprijs: €280

Garmin ZUMO 550 met city navigator NT EU v9
Voorzien van originele toebehoren:
-          Oplader 230V en 12V
-          Houder voor bevestiging voorruit wagen
-          Houder voor bevestiging op moto (RAM onderdelen inbegrepen), voedingskabel en audio stekker

Koen Croux
email: koen.croux@telenet.be
tel: 0473-945790


Geplaatst op: 01/06/2013
Garmin edge 705 vraagprijs: €250

Garmin EDGE 705
MET KAARTEN CITY NAVIGATOR *EUROPE NT 2010
ROUTEPLANNER BELGIE EN LUXEMBURG

Rene Schepers
email: rene.schepers@telenet.be
tel: 0477 740139


Geplaatst op: 19/02/2013
Garmin zumo 550 vraagprijs: €350

Zumo 550 incl:
-city navigator NT EU v9
-alle originele accessoires (moto accessoires ongebruikt)

Patrick Van Herck
email: patrick.van_herck@skynet.be
tel:


   
  Nieuwe producten
 
  Agenda
 
   
  Nieuwsbrief
 
Blijf up-to-date over gps nieuwtjes.
Inschrijven GPS nieuwsbrief!
       
   
Toon deze pagina aan je vrienden

Soft Solutions bvba (WayPoint Zolder)

Koerselsebaan 33
3550 Heusden
011-426399

Openingsuren

Dinsdag,woensdag, donderdag, vrijdag van 10u-12u30 en 13u30-18u00
Zaterdag van 10u tem 16u doorlopend
Zondag, maandag en feestdagen gesloten